EN

Dekoratif Camlar

Buzlu-Aynalı Camlar

Şişecam Buzlu Cam, Şişecam Düzcam’ın bir yüzü desenli dekoratif camıdır. Cam eriyiğinin biri desenli iki metal merdane arasından geçmesi yolu ile üretilir. Klasikten moderne geniş bir uygulama alanına hitaben 15 farklı desen alternatifi mevcuttur. Şişecam Buzlu Cam desen isimleri: Puzzle, Çakıl, Filiz, Point, Mat Irmak, Rain, Crystal, Toprak, Mandalin, Tül, Kare, Çizgi, Çamdalı, Petek, Hasır.

İkincil bir işlem içermeyen, hammaddesi ve üretim tekniği ile tamamen doğal ve çevre dostu olan buzlu camlar: Kenar işleme, Laminasyon, Temperleme, Bombe ve Çift cam proseslerine uygundur.

Uygulama Alanı:

Gizlilik gerektiren camlarda, Cam kapılarda, Duşa kabinlerde, Mobilyalarda, Mutfak ve banyolarda, Seperatörlerde, Raflarda

Çam
Toprak
Mat Nil
Mandarin
Çizgi
Honey Comb
Tulle
Crystal
Filiz
Taş
Puzzle
Yağmur
Kare
Point

Telli Cam

Şişecam Telli Cam, Şişecam Düzcam’ın buzlu cam üretimi sırasında camın içine tel konularak elde edilen dekoratif camıdır. Telli cam darbe ve termal şok etkisiyle çatladığında parçalar halinde dağılmadığından, yaralanma riskini azaltır. Ayrıca, yangın durumunda alev ve dumanın başka bölgelere yayılmasını geciktiren bir yapıya sahiptir. Düz ve Mandalin desenli olmak üzere 2 farklı alternatifi mevcuttur.

Şişecam Telli Cam, konutlar ve ticari binalar için iç ve dış mekanlarda en iyi çözümleri sunmaktadır.

Uygulama Alanı

Pencereler, Mobilyalar, Kapılar, Raflarda, Bölmelerde

Mandarin Telli Cam
Clear Telli Cam

Satina Cam

Gizliliğe ihtiyaç duyulan her yerde mükemmel sonuçlar veren Satina Camlar, ipeksi dokusu ve değişik oranlarda ışık geçirgenliği ile dekoratif uygulamalarınızın vazgeçilmezi olacaktır.

Tutarlı ve homojen görünüme sahip satina camlar, parmak izi bırakmaz, ışık yansımasını önler ve çizilmeye karşı dirençlidir. Şişecam Düzcam renklerinin tamamında üretilebilen Satina Camlar, temperlenebilir ve düz camda uygulanan tüm işleme tekniklerine uygundur. Kumlamalı camdan farklı olarak, asit tekniği ile üretilen Satina Cam dekoratif ve mimari cam ihtiyaçlarınızda yardımcınız olur.

Uygulama Alanı

Gizli camlarda, Cam kapılarda, Duş kabinlerinde, Mobilyalarda, Mutfak ve banyolarda, Bölmelerde, Raflarda

Zeytin Dalı
Vitray
Turkuaz
Topkapı
Piramit
Mercan
Mimoza Matlı
Buket
Boncuk
Bambu
Armoni
Başak

HIZLI
ERİŞİM